Objavili smo novu verziju Politike privatnosti. Važi od 24. oktobra 2026. Pogledaj izmene

Vondi Partners

Tri načina da zaradite sa Vondi

Izaberite vrstu partnerstva koja vam odgovara — od jednostavnih preporuka do doživotnog prihoda od prodavnica.

do 20%
od Vondi provizije sa kupovina
doživotno
od prodavnica — dok je prodavac aktivan
10–20%
od Vondi provizije za linkove proizvoda: stopa vašeg nivoa kupaca

Tri vrste partnerstva

Učestvujte u sve tri istovremeno

Kako se računa provizija: Vondi naplaćuje proviziju od svake prodaje. Vi dobijate do 20% od te provizije — transparentno i proporcionalno.

Referral kupaca

Pozivajte kupce

Podelite referalni link i zaradite procenat od svih porudžbina privučenih kupaca tokom 12 meseci od registracije preko vašeg linka.

Nivoi prema broju aktivnih kupaca
Start0–9 kupaca10%
Srebro10–24 kupca14%
Zlato25–49 kupaca17%
Platina50+ kupaca20%

% od Vondi provizije sa svake prodaje

12 meseci od registracije preko vašeg linka

Blogeri, influenseri, aktivni korisnici društvenih mreža

Aktivan kupac: bar 1 isporučena porudžbina u poslednjih 90 dana

Referral proizvoda

Linkovi na konkretne proizvode

Delite referalne linkove na konkretne proizvode i zaradite ako neko kupi u roku od 30 dana od klika na vaš link. Stopa je stopa vašeg nivoa kupaca.

10–20%
od Vondi provizije: stopa vašeg nivoa kupaca
Cookie period: 30 dana

Ako korisnik klikne vaš link i kupi u roku od 30 dana — provizija se računa

Radi bez minimalnog praga referrala

Recenzenti proizvoda, YouTube i Telegram kanali, autori tematskog sadržaja

Najprofitabilnije

Referral prodavnice

Dovedite prodavce

Dovedite prodavce na platformu i zaradite procenat od svih prodaja njihovih prodavnica. Doživotno, dok je prodavnica aktivna. Najveći potencijalni prihod.

Nivoi prema broju aktivnih privučenih prodavnica i njihovom prometu
Startispod pragova nivoa Srebro10%
Srebrood 2 prodavnice i 200.000 RSD za 30 dana14%
Zlatood 5 prodavnica i 400.000 RSD za 30 dana17%
Platinaod 10 prodavnica i 1.000.000 RSD za 30 dana20%

Za nivo su potrebna oba uslova istovremeno: broj aktivnih prodavnica i promet privučenih prodavnica za 30 dana

% od Vondi provizije sa svake prodaje

Doživotno — dok je prodavnica aktivna na Vondi

Poslovni konsultanti, preduzetnici, ljudi sa poslovnim kontaktima

Kako funkcioniše

1

Registracija

Registrujte se u programu i dobijte pristup partnerskom panelu

2

Izaberite vrstu

Izaberite jednu ili sve tri vrste partnerstva — prema vašoj publici i mogućnostima

3

Podelite link

Kopirajte referalni link i podelite ga na željenom kanalu

4

Primajte novac

Provizija se obračunava automatski — pratite prihode u partnerskom panelu

Uslovi isplata

Transparentna pravila bez skrivenih ograničenja

Od 50.000 RSD
Bankovna doznaka

Šaljemo na vaš bankovni račun, 5. u svakom mesecu.

Isplate počinju kada u profilu bude moguće uneti podatke za isplatu. Javićemo vam.

Iznosi su prikazani pre poreza. Poreske obaveze zavise od vašeg statusa.

Isplate: 5. u svakom mesecu

Ostatak ispod 50.000 RSD se čuva i prenosi na sledeći mesec, dok ne dostigne prag.

Kalkulator zarade

Procenite potencijalni prihod za svaku vrstu partnerstva

3 prodavnica
15101520
500.000 RSD RSD
50K500K1M2M

Promet privučenih prodavnica za 30 dana: 1.500.000 RSD

Silver — 14%

Vaš mesečni prihod

21.000 RSD
RSD

Primenjen nivo: Silver — 14%

pri Vondi proviziji od 10% · orijentacioni obračun · stvarni prihod zavisi od aktivnosti referrala

Česta pitanja

Da. Sve tri vrste mogu se koristiti istovremeno — ne isključuju jedna drugu. Prihodi se sabiraju i prikazuju u jedinstvenom partnerskom panelu.

Dobijate poseban link koji vodi na konkretan proizvod na Vondi. Ako korisnik klikne na njega i naruči u roku od 30 dana — vi dobijate procenat od Vondi provizije za tu porudžbinu po stopi vašeg nivoa kupaca: od 10% do 20%, što više aktivnih kupaca imate, to je veća stopa. Nema minimalnog praga referrala: link počinje da radi odmah.

Prodavnica prodaje stotine i hiljade proizvoda mesečno. Vi dobijate procenat od svake prodaje — doživotno, dok je prodavnica aktivna na platformi. Jedan privučeni prodavac može donositi prihod godinama. To se suštinski razlikuje od jednokratnog referrala kupca.

Mesečno, 5. u mesecu, kada nakupljeni iznos dostigne najmanje 50.000 RSD. Isplate počinju kada u profilu bude moguće uneti podatke za isplatu, javićemo vam. Iznosi su prikazani pre poreza. Poreske obaveze zavise od vašeg statusa.

Ako kupac vrati proizvod u roku od 30 dana od uručenja, provizija po toj porudžbini se opoziva. Iznos ispod praga od 50.000 RSD se čuva i prenosi na sledeći mesec.

Nema nikakvih ograničenja. Što više privedete, to su viši nivo i stopa provizije. Za tip kupaca nivo zavisi od broja aktivnih kupaca. Za tip prodavnice potrebna su oba uslova istovremeno: broj aktivnih prodavnica i promet privučenih prodavnica u poslednjih 30 dana. Pragovi i stope svakog nivoa navedeni su u tabelama iznad.

Za tip 1 aktivan kupac je onaj ko ima bar 1 isporučenu porudžbinu u poslednjih 90 dana. Za tip 3 aktivna prodavnica je ona koja ima bar jednu isporučenu prodaju u poslednjih 30 dana. Provizija se obračunava samo za završene (neotkazane) porudžbine.

Počnite da zarađujete danas

Registracija traje 2 minuta. Sve tri vrste partnerstva dostupne su odmah po prijavi.

Besplatno. Bez skrivenih uslova.